Fundacja "Walkiria"

Sprawozdania
Nowa strona fundacji

Copyright: Tomasz Dalinkiewicz

23 kwietnia 2015 r. fundacja nakleiła specjalną naklejkę na tablicę informacyjną koło schronu bojowego nr 4 Przedmościa Kalisz. Tablica ta zamontowana przez stowarzyszenie "Miłośnicy Historii Wojen - Kalisz", na skutek warunków atmosferycznych wyblakła niemalże całkowicie, przez co straciła na swojej funkcjonalności. Tekst i mapka przestały być czytelne. Naklejka z tekstem i mapką pokryta jest specjalnym laminatem, chroniącym ją przed promieniowaniem słonecznym, deszczem, czy mrozem. Tak więc żywotność tejże tablicy będzie z pewnością dłuższa.

Stronę odwiedziło już 9220 odwiedzający (17162 wejścia) tutaj!
Chrońmy polskie dziedzictwo narodowe, jakim są zabytki architektury militarnej. Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja